KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12275086
nr 1227 5086
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Gunlög. Ej signerad. Motivet: 30x22,5 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:29:54
7/1 18:34:21
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson